logo tipsportPětiletý valach Mr Right (Echo of Light), nová akvizice Jiřího Charváta, která v neděli v Bratislavě absolvovala vítěznou preméru ve středoevropském prostoru, je podle kurzů Tipsportu favoritem vrcholu sobotního Evropského poháru žokejů v Chuchli - EJC Leram Million.


Šance svěřence Františka Holčáka, kterého povede Jaroslav Línek, bookmaker z Tipsportu ocenil kurzem 4:1 a jako největší soupeře vidí v kurzu 6:1 nabízené Borsakova (Dylan Thomas) s Rájou a Father Frosta (Rip Van Winkle) s Murzabayevem.

Tipsport vypsal kurzy i na další 3 dostihy poháru. Favoritem EJC Lokotrans Middle je podle nich Ventaron (Le Havre) s Thomasem Huetem, který má kurz 2,2:1, sledovaný Murzabayevem vedenou Venillií (Rosensturm) s kurzem 3:1 a Aldarem (New Approach) s kurzem 3,8:1, v jehož sedle bude Vincent Cheminaud.

O triumf v EJC Trade Fides Long - Velké ceně českého turfu by se měli utkat zástupci stáje Monte Negro Intisari (Intikhab) s Rájou a obhájce loňského vítězství v EJC Long Always On Sunday (Sunday Break) s Cheminaudem, jejichž šance ocenil bookmaker kurzy 2,2:1 respektive 3,7:1.

Favoritem EJC Pemat Trading - Gerschova memoriálu je další žhavé želízko stáje Monte Negro v ohni King Heart (Nathaniel) s Jaroslavem Línkem, oceněný kurzem 3,5:1 před v kurzu 5:1 nabízeným Lianelem (Champs Elysees) s Janem Rájou. (miv) 
        Valid XHTML and CSS ©2013 Fitmin | code hofmanovi.net

Real time web analytics, Heat map tracking