IMG 9114 simplyDo čela průběžného handicapu tříletých se po Velké jarní ceně postavil její vítěz Simply Ozzy (Aussie Rules). Dosud českým handicapem nezachycený hnědák stáje Leram je aktuálně hodnocen 95 kilogramy.


Simply Ozzy má o 2,5 kg více než třetí z VJC Buonarroti (New Approach), který byl handicaperem hodnocen po Gerschově memoriálu známkou 83 kg. Při absenci Cheeky Chappie v našem handicapu patří třetí místo vítězce Jarní ceny klisen Najinské (Areion), která má 91,5 kg. O půl kilogramu méně má nyní Honzik (Orpen), kterému handicaper po vítězství v trialu naložil poměrně vysokých 95 kg, nyní jeho hodnocení kleslo o 4 kilogramy. Následují Jambul (Byron), Master of Gold (Gold Away) a Prince Orpen (Orpen) s 90 kg v průběžném hodnocení.

Na čele průběžného handicapu starších koní zůstává Mikesh (Majestic Missile), kterého po nedělním triumfu nechal handicaper stát na 95,5 kg, což je aktuálně nejvyšší známka, jakou v půběžném handicapu handicaper udělil, následovaný Roches Crossem (Whipper) s 94,5 kg, dvojicí Kendy (Ransom O'War) a Talar (Whipper), mající 93,5 kg a Sky Pilotem (Dilshaan), která má o půl kilogramu méně.  Nejlépe hodnocenou starší klisnou je Waka Laura (Windsor Knot) s 92 kg, které získala za páté místo ve Strasbourgu, její druhé místo ze soboty ve Fontainebleau zatím handicapem zachyceno nebylo.   

    Valid XHTML and CSS ©2013 Fitmin | code hofmanovi.net