Lambro2Jedním z trojice koní, dohlášených do 124. Velké pardubické s Českou pojišťovnou, je devítiletý valach Lambro, kterého do Velké dohlásil trenér Charlie Mann a stáj Put It To The Vote Partnership.


Valach Lambro (Milan), který je ve stáji Charlieho Manna teprve několik týdnů, naposledy startoval (ještě v barvách stáje Byerley Thoroughbred Racing a v tréninku D. Hughese) 4. července, kdy nedokončil steeplechase v Punchestownu. Dosud Lambro absolvoval 20 startů v překážkových dostizích (včetně 2 startů včetně jednoho vítězství v bumperech) a databáze Racing Postu u něj registruje i jeden start v point-to-point. 

Jeho zatím největším úspěchem bylo vítězství v Gd2 proutěnkách ve Fairyhouse před třemi lety (viz záznam). Ve steeplechase dosud absolvoval 14 startů, 2x zvítězil a 2x doběhl druhý, vydělal necelých 32 tisíc liber a jeho rating dosáhl výše 143 liber. Startoval i na cheltenhamském National Hunt Festivalu, kde v roce 2012 finišoval šestý v Gd1 RSA Chase (viz záznam, Lambro má st. číslo 7)

Lambro
    Valid XHTML and CSS ©2013 Fitmin | code hofmanovi.net

Real time web analytics, Heat map tracking