LoveMe SlovDerbyZajímavé čtení přináší soupiska koní, kteří se mohou zúčastnit posledního klasického dostihu sezóny, 69. Saint Legeru s Prahou 5. Do zkoušky byl totiž dohlášený nejen šestý z Českého derby New Attack, ale především hrdina Slovenského derby Love Me!


Po dnešním posledním škrtání a zároveň poslední možnosti dohlášení by se tak mohlo objevit příšt neděli na startu Saint Legeru 14 koní. Po dohlášení Love Me (Egerton) tak figurují na přihláškách první čtyři z Českého derby (Cheeky Chappie, Honzik Chipera, Vainakh a Love Me) ovšem Vainakh (Rock of Gibraltar) je přihlášený i do hlavního mosteckého chodu příští sobotu, Velké letní ceny na 1800 metrů.

Z klisen mají stále ještě možnost startovat v klasickém dostihu třetí z Jarní ceny klisen a Oaks Lužnice (Kalanisi) a vnučka skvělé Polynésie Polonaise (Look Honey) , která má zatím na svém kontě jen dvě starty ve čtvrté kategorii. Každopádně se zdá, že se příští týden schyluje ve Velké Chuchli k lahůdkovému souboji vítězů české a slovenské modré stuhy. (mze)


     Valid XHTML and CSS ©2013 Fitmin | code hofmanovi.net