VP zanrJak uvádí Jockey Club ČR na svých stránkách, bylo na letošní mítink s Velkou pardubickou vsazeno u společností Betino, Tipsport a Fortuna dohromady více jak 20 miliónů korun, o 6 miliónů více, než kolik bylo u těchto tří sázkových společností vsazeno v loňském roce.


Betino, které jako jediné z trojice přijímalo sázky na závodišti, hlásí celkový obrat 6,09 miliónu Kč, nejvíce od roku 2014, z čehož 5,660.500 Kč bylo uzavřeno v kurzových sázkách a zbytek u totalizátoru na pořadí dvou a tří koní. Z toho na samotnou 128. Velkou pardubickou s Českou pojišťovnou bylo vsazeno 2,645 miliónu korun.

U Tipsportu sázející prosázeli zhruba 10 miliónů korun, což je o 4 milióny více než v loňském roce. Na hlavní dostih směřovaly sázky za 6,5 miliónu Kč, dalších 700 tisíc bylo prosázeno na live sázkách v průběhu dostihu. Live sázky zaznamenaly procentuelně nejvyšší nárůst z loňských 100 tisíc korun na sedminásobek.

Fortuna přijala na pardubický mítink sázky za více jak 4 milióny korun, opět většina směřovala na Velkou pardubickou. I zde došlo meziročně k nárůstu obratu, který byl téměř dvojnásobný než v loňském roce. (miv)
     Valid XHTML and CSS ©2013 Fitmin | code hofmanovi.net