Ivca2Jak již víte, utrpěl bývalý žokej a trenér Ivan Kub vážný úraz, s jehož následky se patrně bude potýkat do konce života. Pokud byste mu chtěli usnadnit cestu k návratu k co nejplnohodnotnějšímu životu, můžete přispět na sbírku, jejímž cílem je Ivanovi na této cestě pomoci.
Nad sbírkou převzal záštitu Jockey Club ČR jehož Nadační fond bude prostředky pro Ivana shromažďovat. Jockey Club v této souvislosti vydal následující výzvu, za níž i za všechnu pomoc mu jménem rodiny děkuji.
Miloslav VlčekPomozme Ivanu Kubovi při návratu do běžného života

Jockey Club České republiky ve spolupráci s paní Stanislavou Kubovou a syny Ondřejem a Ivanem prosí veřejnost o podporu těžce zraněného trenéra Ivana Kuba při jeho návratu z nemocničního lůžka do poúrazového života.

Zdvořile žádáme, přispějte každý podle svého uvážení, na transparentní účet Nadačního fondu Jockey Clubu České republiky číslo 123-2242620287/0100 s popisem platby IVAN KUB. Správní rada Nadačního fondu Jockey Clubu České republiky přepošle veškeré shromážděné finanční prostředky rodině pana Kuba co nejdříve to půjde. Víme, že každá taková pomoc, má-li být opravdu účinná, musí, mimo jiné, přijít co nejdříve.

Jak jistě všichni víte, zranění Ivana Kuba jsou velmi závažná a předpovídat další vývoj jeho zdravotního stavu je v tuto chvíli velmi předčasné. Pomoci mu při návratu do co možná nejplnohodnotnějšího života lze již nyní!

Sdělujeme Vám také, že podle Zákona o dani z příjmů mohou být všechny dary nad 1 000 Kč na základě potvrzení uplatněny ve Vašem daňovém přiznání u všech typů osob, tedy soukromých, fyzických i právnických. Nadační fond Jockey Clubu České republiky Vám takové potvrzení rád vystaví na základě písemného vyzvání na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

DĚKUJEME ZA VAŠE POCHOPENÍ A PODPORU!

Pokyny pro platbu:

123-2242620287/0100
s popisem platby IVAN KUB
IBAN: CZ5301000001232242620287
SWIFT: KOMBCZPP

    Valid XHTML and CSS ©2013 Fitmin | code hofmanovi.net