Vana autoNejznámější český žokej a trenér přidal do své stáje hned 150 nových koní. Ne, to číslo není chyba, jen se všechny ukrývají pod kapotou vozu Land Rover Freelander. A proč zrovna auto legendární britské značky?

O víkendu představil autosalon Dajbych v Plzni speciální program podpory pro „koňáky“ a u této příležitosti předal majitel společnosti nový Land Rover Josefu Váňovi. „Koně a jezdecký sport jsou odjakživa synonymem noblesy a tradice. Stejně tak jako kultovní anglická značka Land Rover mezi automobily,“ vysvětluje Petr Dajbych, co vedlo Land Rover ke spojení se světem koní. Navíc podobná spolupráce funguje ve Velké Británii už mnoho let. „S panem Váňou se znám už nějakou dobu, proto jsem rád, že Freelander bude sloužit právě u něj“, dodává Petr Dajbych, sám aktivní parkurový jezdec.

Vana auto2
Foto: Manželé Dajbychovi předávájí vůz Josefu Váňovi

Pro provozovatele stájí jsou ale nejdůležitější užitné vlastnosti. Pohon na všechna kola, prostor, spolehlivost… „A možnost tahat přívěs s koňmi,“ doplňuje Josef Váňa to, co využije nejčastěji. Land Rovery totiž zvládnou přívěsy s hmotností až do 3,5 tuny.

A ještě podrobnosti k dotačnímu programu Land Rover. Do konce září mohou držitelé licencí České jezdecké federace a Jockey Clubu (jezdci, majitelé stájí, trenéři, rozhodčí) získat cenové zvýhodnění 70 – 200 tisíc Kč při nákupu nového vozu. Více se dozvíte na webu www.dajbych.cz nebo v autosalonech v Praze a Plzni.

Vana auto4

Komerční prezentace
    Valid XHTML and CSS ©2013 Fitmin | code hofmanovi.net