Veakalto VichyVčera odpoledne v prodejním dostihu ve Vichy angažoval majitel stáje Leram pan Kříž čtyřletého hřebce irského chovu Veakalto, který proběhl cílem jako druhý. Veakaltovi se sice letos nedaří tolik jako v předchozích dvou sezónách, ale v tréninkovém středisku Bošovice se již podařilo několik z Francie zakoupených plnokrevníků připravit k lepším výsledkům.


Syn Slicklyho Veakalto, který včerejší dostih kat. G na 2000 metrů prohrál o krátkou hlavu, byl pořízený za 17.290 euro. Letos startoval hnědák šestkrát a třikrát se umístil. Kromě včerejšího stříbra získal svěřenec trenéra Rossiho ještě čtvrté a páté peníze v dostihu kat. D. Jako dvouletý dokázal Veakalto zvítězit ve dvou ze třech startů. Prosadil se dvakát na závodišti Marseille Pont de Vivaux, a to i v dostihu kategorie D. Loni zvítězil hřebec opět v dostihu kategorie D na 2150 metrů v Lyon La Soie. Cenné je také jeho druhé místo z dostihu hodnoty B v Marseille Pont de Vivaux v listopadu. Jeho nejvyšší rating byl 38,5. (mze)   

Veakalto Vichy
Veakalto včera doběhl těsně druhý v prodejním dostihu ve Vichy pod vedením Francka Blondela. Svému přemožiteli poskytoval hmotnostní výhodu 3 kilogramy    Valid XHTML and CSS ©2013 Fitmin | code hofmanovi.net

Real time web analytics, Heat map tracking