logo casch2Po jarní revoluci v ČSCHPMDK se výrazné obměny vedení dnes dočkal i druhý majitelsko-chovatelský svaz - Česká asociace steeplechase. Ta dnes zvolila za svého nového předsedu MVDr. Čestmíra Olehlu, který v této funkci střídá dlouholého předsedu Ing. Luboše Hrubého. Výrazné obměny se dočkal i Výbor ČASCH, stejně jako zástupci této organizace v Radě Jockey Clubu České republiky, ve které ji zastupuje 5 členů. 


Ve vedení organizace, zabývající se překážkovým provozem, zůstávají kromě dr. Olehly též Ing. Soňa Froňková, MVDr. Jiří Janda, MVDr. František Horák, novými členy se stali Ing. Oliva Horová, JUDr. Karin Luftmanová, Ing. Luděk Mikulecký, Ing. Milan Theimer a Milan Olehla a František Kovačík.  

Následně bylo též zvoleno 5 zástupců ČASCH v Radě Jockey Clubu, do které míří 4 nováčci. Nově zvolený předseda úplným nováčkem v Radě ale nebude, vrací se do ní poté, co byl po loňské Valné hromadě nahrazen Jaroslavem Votavou. V radě zůstává i nadále sekretář ČASCH Ing. Jaroslav Jelínek, dalšími zástupci budou Soňa Froňková, Luděk Mikulecký a Milan Theimer, kteří v Radě JCČR zasednou poprvé.    

       Valid XHTML and CSS ©2013 Fitmin | code hofmanovi.net