Orphee FaltejsekSázková kancelář Betino nabírá prostřednictvím Fortuny sázky na 124. Velkou pardubickou s Českou pojišťovnou. Skvělá Orphee des Blins, která bude usilovat o hattrick v dostihu, je favoritkou v kurzu 1,8:1. Jednociferný kurz dále mají už jen Tiumen a Trezor. Naopak na pět koní je možno si vsadit v kurzu 100:1.


Tiumen, který vstoupil mezi koňské legendy Velké pardubické třemi triumfy, je druhým favoritem dostihu v kurzu 5:1, zatímco dohlášený úspěšný účastník kvalifikací Trezor je nabízený v kurzu 8.1. V širším okruhu favoritů jsou i vítěz první kvalifikace Nikas (12:1), bronzový ve třetí kvalifikaci Soros (14:1), letos jen jednou startující (druhý v první kvalifikaci) Peintre Abstrait (16:1) a Klaus (16:1), který zaujal snadným vítězstvím v Letní steeplechase cross country. Na hrdinu třetí kvalifikace Kasima je možno si vsadit v kruzu 20:1, podobně jako na druhého a třetího z posledního kvalifikačního dostihu, tedy Zarifa a Pareta.

Na poslední chvíli kvalifikovaná klisna Zulejka je nabízena v kurzu 30:1, stejně jako Al Jaz, umístěný v Úvodní cross country Koroka. Stříbný z kvalifikace za Kasimem, tedy Gauner Danon, má prozatím 40:1. Lákavých 50:1 obdrželi Amaragon, Universe of Gracie, zahraniční host Lambro a Moula. Ještě jedenkrát tolik by  inkasoval sázející v případě úspěchu polokrevného bělouše Ter Milla, Sherarda, Rubína, slovenského Cardama nebo klisny Sisi Merble, kteří byli vypsáni v kurzu 100:1. (mze)

 
     Valid XHTML and CSS ©2013 Fitmin | code hofmanovi.net

Real time web analytics, Heat map tracking