slusoviceVážený pane prezidente!
Četla jsem na internetu Vaše vyjádření k dostihovému dni ve Slušovicích dne 15. 8. Naprosto s Vámi souhlasím v tom, že je nutné se tímto problémem zabývat a podobné praktiky odstranit, aby si náš dostihový sport udržel své renomé a neklesl na úroveň pouťových závodů.


Pak jsem četla vyjádření pana Karlacha a Ing. Vraje. Aniž bych chtěla komentovat jednotlivé body, které uvádějí, musím uvést svůj nejsilnější dojem při jeho četbě. A tím je silná řevnivost, konfrontace, nesnášenlivost mezi výše uvedenými pány a Vámi. A já se ptám PROČ?

Pány Karlacha a Vraje znám dlouhou dobu velmi dobře. Jezdíme do Slušovic trénovat a vždy se tu setkáváme jen s ochotou a vstřícností. Vidíme taky, kolik práce je stojí příprava dostihového dne, zvláště v tak extrémních podmínkách, jaké byly nyní. Znám ale i Vás, v minulosti osobně jako majitele, nyní již jen jako prezidenta JC, jehož činnost sleduji zpovzdálí. A znám Vás jako člověka schopného, čestného, zásadového, vážím si Vaší práce. Chápu, že existuje spousta problémů, které je potřeba vyřešit či napravit.

Ale prosím posuzujte je bez emocí, věcně, konkrétně, s chladnou hlavou! Jde Vám přece všem o totéž, o dostihový sport, o jeho rozvoj. Bude-li výsledkem Vašich sporů konec pořádání dostihů ve Slušovicích, bude to každopádně Vaše společná PROHRA! A také prohra a zklamání pro všechny trenéry, jezdce, majitele i diváky, kteří do Slušovic tak rádi jezdí.

S pozdravem
Havlíčková Zdena    Valid XHTML and CSS ©2013 Fitmin | code hofmanovi.net