Dostihový spolek Pardubice a.s. dnes vydal tiskovou zprávu, v níž uvádí, že se představenstvo společnosti rozhodlo zrušit Závěrečný dostihový den, který se měl v Pardubicích konat v neděli 12. listopadu. Důvodem je "souběh několika dostihových dnů v České republice i v zahraničí a další organizačně-provozní důvody."

 
Dodejme, že oproti původním plánům přibyl v tuzemském kalendáři jediný dostihový den a to v sobotu 11. listopadu v Lysé, která jím nahrazuje zrušený zářijový mítink, před kterým tamní dráhu poškodila divoká prasata. 

"V rámci mítinku plánovaného na neděli 12. listopadu bylo vypsáno šest dostihů – dva rovinové, dvě steeplechase a dva dostihy přes proutěné překážky. Posledními mítinky letošní tuzemské sezóny tak budou dostihové dny na závodišti Kolesa (5. listopadu) a v Lysé nad Labem, kde se poběží v sobotu 11. listopadu. V tento den jsou na programu také dostihy v polské Wroclawi. Dostihový spolek a.s. plánuje zrušený dostihový mítink a případnou výplatu výher kompenzovat v sezóně 2024," uvádí DS v tiskové zprávě. (miv)    Valid XHTML and CSS ©2013 Fitmin | code hofmanovi.net