RabbitPět početně velmi dobře obsazených dostihů nižších kategorií nabídl včerejší podvečerní Dostihový den skupiny PX v Conseq Parku ve Velké Chuchli. Nejvíce se v něm dařilo stáji Rabbit Trhový Štěpánov, která získala dvě vítězství.


V sedlech obou vítězů byl žokej Martin Laube, který nejprve dovedl tříletou Djammu (Rol'Over Beethoven - Duplika, Donegal) z chovu dr. Semaníka k půldélkovému vítězství v Ceně společnosti Centrální depozitář cenných papírů (IV.k., 3, 1600 m, 40.000 Kč) a poté s Murasaki Lady (Rol'Over Beethoven - Rabbit Mujahid, Mujahid) z chovu Rabbitu vyhrál Cenu společnosti Burza cenných papírů Praha (V.k., 3+, 1800 m, 20.000 Kč). Dcery plemeníka Rol'Over Beethoven (Mozart) byly prvními letošními vítězi tohoto hřebce.

V úvodní Ceně společnosti Power Exchange Central Europe (III.k., 3+, 1200 m, 60.000 Kč) nezastavila šestiletého valacha stáje CK Martin Tour Echo Rules (Aussie Rules) ani nejvyšší váha v poli a svěřenec trenéra Jiřího Chaloupky s trenérem v sedle získal druhé v řadě a celkově již sedmé vítězství.

Daří se letos i pětileté Adrasteii (Byron) stáje KI Racing, trénované Olivou Horovou, která po květnovém první životním vítězství získala včera druhé v Ceně společnosti Styrax (IV.k., 3+, 1600 m, 40.000 Kč).

Další vítězství Bully Pulpitovi (Bulpit) i chovateli Josefu Pšurnému přinesl v Ceně společnosti Colosseum (III.k., 3+, 1800 m, 60.000 Kč) šestiletý Trop (Bully Puůpit - Tassilie, Definite Article) stáje Pěčín Jelen, díky jehož vítězství Bully Pulpit opět v průběžném šampionátu přeskočil Egertona.

foto Petr Guth       
     Valid XHTML and CSS ©2013 Fitmin | code hofmanovi.net

Real time web analytics, Heat map tracking