logo betinoLetos bylo celkem vsazeno 5,85 mil. Kč, z toho 5,4 mil. Kč v kurzových sázkách a 0,45 mil. Kč v sázkách na pořadí 2 a 3 koní. Na závodišti v Pardubicích bylo vsazeno 5,2 mil. Kč (4,8 mil. Kč kurzové sázky a 0,4 mil. Kč sázky na pořadí 2 a 3 koní) a v pobočkách Fortuny 0,65 mil. Kč (0,6 mil. Kč kurzové sázky a 0,05 mil. Kč sázky na pořadí 2 a 3 koní).


Sázky na Velkou pardubickou

Letos si sázející vybrali 3 koně, na které bylo ve Velké vsazeno nejvíce peněz a uzavřen největší počet sázek: Rabbit Well, Universe of Gracie a Zarif. Všichni se sice umístili do 5. místa), ale ke smůle sázejících právě až na 3. - 5. místě.


Nejvyšší výhry

Nejvyšší výhra na jeden sázkový tiket byla letos vyplacena sázejícímu za uhodnuté pořadí prvních 3 koní v cíli 125. Velké pardubické s Českou pojišťovnou (1. Nikas, 2. Ribelino, 3. Zarif) za vsazených 50 Kč 60.785 Kč! K výhře stačilo vsadit kombinaci prvních 3 koní v cíli po 50 Kč celkem za 300 Kč. Šťastnou výherkyní nejvyšší letošní výhry v poměru ke vsazené částce se stala žena.

Další sázející inkasoval za uhodnuté pořadí prvních 3 koní v cíli Velké za vsazených 20 Kč 24.314 Kč.

Několika sázejícím se podařilo správně tipovat pořadí prvních 2 koní v cíli 125. Velké pardubické s Českou pojišťovnou (1. Nikas, 2. Ribelino) a vyhrát za vsazených 20 Kč 9.350 Kč.

V kurzových sázkách byly nejvyšší výhry vyplaceny sázejícím, kteří tipovali Nikase jako vítěze Velké pardubické v kurzech 25 a později odpoledne 21:1 (několik tiketů vsazených po 500 korunách) a dále sázejícím, kteří si už v předprodeji ve Fortuně vsadili na vítěze koně Charme Look ve 4. dostihu v kurzu 16:1.


Technika opět nezklamala

Letos bylo v provozu celkem 114 pokladen. Technika fungovala bez problémů, k jedinému krátkému výpadku elektrického proudu došlo ještě před začátkem dostihového dne na tribuně B. Žádné velké fronty se před pokladnami netvořily, před startem Velké pardubické bylo u pokladen už jen minimum sázejících. Všichni už mohli v klidu sledovat slavnostní přehlídku koní před dostihem a díky dostatečné kapacitě sázkových pokladen nemuseli stát ve frontě na sázky. Pro příští rok plánuje BETINO společně s pardubickým pořadatelem rozšíření a zkvalitnění sázkového zázemí v prostoru za tribunou A.
    Valid XHTML and CSS ©2013 Fitmin | code hofmanovi.net