plakat slusovicePrvní dostihový den se uskuteční v sobotu 18. května 2019 od 14:00 hodin, na programu je 6 rovin, 2 steeplechase a 1 dostih přes proutěné překážky. Odstartován bude také závod poníků. Po dostizích v 19:00 hodin se uskuteční koncert skupiny FLERET se Zuzanou Šulákovou, platí na něj vstupenka na dostihy.

Jednotné vstupné na všechny dostihové dny je 100,- Kč pro dospělou osobu, děti mají vstup bezplatný, parkovné je zdarma.

Pro tuto sezónu jsme zavedli celoroční přenosnou permanentku za 400 Kč, tedy se slevou 20% oproti běžnému vstupnému. Návštěvníci si ji mohou předem objednat podle návodu na našich webových stránkách. Uhradí ji až při prvním vstupu na závodiště.

Podrobnosti sezóny a možnost objednávky permanentek naleznete na webu www.dostihyslusovice.cz v rubrice „Změny v sezóně 2019“

Závod poníků není součástí Ponny ligy, ale jeho účastníci se dostihu samozřejmě mohou zúčastnit po splnění našich podmínek (na webu)

Upozorňujeme na změny, které se týkají přihlašování poníků, prodejců a akreditace fotografů a novinářů. Přihlášky je nutno zasílat pouze písemně. Jiné varianty přihlášek, než jsou ke stažení na našem webu, nebudeme moci akceptovat. Děkujeme za pochopení.

Zdeněk Karlach
Předseda spolku
    Valid XHTML and CSS ©2013 Fitmin | code hofmanovi.net