lokotrans dresStáj Lokotrans posílila trojice synů nejlepšího plemeníka současnosti coolmorského Galilea. Dva tříletí a jeden čtyřletý syn nejdražšího plemeníka světa jsou v tréninku Josefa Váni, který v loňské sezóně slavil s Galileovými syny velké úspěchy.


Stejně jako loni Touch of Genius či Tamarind Cove i nové akvizice Lokotransu přicházejí do českého tréninku s minimem dostihových zkušeností. Jedinou získal nyní čtyřletý valach Trademark, který loni v srpnu doběhl v poli poražených v dostihu pro nezvítězivší. Bývalý svěřenec trenéra Michaela Stouta, běhající v barvách majitelů Coolmoru, je synem vítězky Noblesse Stakes (Gr.3) Ice Queen (Danehill Dancer), která doběhla druhá v Irish Oaks (Gr.1) a v chovu zatím dala v listed umístěného Felixe Mendelssohna, Trademarkova pravého bratra.

Z tréninku Andre Fabreho pochází nestartovavší tříletý Wego Dancing, který byl počátkem prosince vykastrován. I Wego Dancing, taktéž donedávna patřící Coolmoru, se může pochlubit skvělým rodokmenem, jeho matka Mora Bai (Indian Ridge) sice neběhala, ale je polosestrou vítěze anglického a irského derbyHigh Chaparrala (Sadler's Wells) a v chovu již dala Gr.2 vítěze Davida Livingstona, který je pravým bratrem Wego Dancing.

Skvělý rodokmen má i taktéž nestartovavší Urban Joy, jehož matka Moments of Joy (Darshaan) zvítězila v listed Gladness Stakes v Goodwoodu a v chovu již dala dvě blacktype umístěné lisny - Unity (Sadler's Wells) a Eternal Bounty (Galileo). Josef Váňa před časem trénoval 3/4 bratra Urban Joy valacha Admiral of the Red (Galileo), Gr.3 umístěného v Irsku, který však v českém tréninku absolvoval jen jeden start na italských překážkách.

        
     Valid XHTML and CSS ©2013 Fitmin | code hofmanovi.net

Real time web analytics, Heat map tracking