uvodMilí čtenáři, právě jste otevřeli nové internetové stránky Fitmin & TURF Magazín, společný projekt firmy Dibaq a jejího výživového programu Fitmin a dostihového časopisu TURF Magazín, který vycházel v tištěné podobě v letech 1997 - 2012. Od roku 1999 jste na tomto místě mohli pravidelně číst aktuální zprávy z našeho turfu, přinášené společností Fitmin, nyní máte před sebou stránky nové, které budou pokračovat v dosavadní činnosti fitminovských stránek, ale obohatí je o články, které jste dříve nacházeli v časopise TURF Magazín.


Nové stránky ale nebudou jen prostým součtem obou médií. Publikování na webu umožňuje nejen dát některým rubrikám TURF Magazínu nový náboj, ale také vytvořit rubriky zcela nové. Jednu z nich, která by vám měla zkrátit dlouhé čekání na novou sezónu, najdete již dnes v části Z historie a archivu. Pojmenovali jsme ji trochu nadneseně "Dostihy, které byste měli vidět, než zemřete", ale měla by vás seznámit s významnými dostihy historie turfu a působivými vítězi těchto klání.

Vedle nových článků a aktualit chceme postupně přidávat i starší články tak, abyste v blízké budoucnosti nalezli na tomto místě i bohatý archiv, v němž bude možné fulltextovým vyhledáváním (políčko na vyhledávání naleznete v pravém horním rohu) hledat informace, které vás zajímají či mohou být užitečné pro vaši práci. 

Příjemné čtení.

   

     Valid XHTML and CSS ©2013 Fitmin | code hofmanovi.net