ZarifSázkové kurzy Betino na 124. Velkou pardubickou s Českou pojišťovnou doznaly oproti včerejšímu dni několika změn. Největší favorité Orphee des Blins, Tiumen a Trezor si sice "drží" své kurzy, ale o polovinu klesl kurz na vítězství u Zarifa, na kterého už je nyní možno vsadit jen za 10:1.


Proti nabídce ze včerejšího dne se změnily kurzy u celkem deseti koní. Směrem dolů se pohnul jen reprezentant stáje Köi Dent Zarif (z 20:1 pokles na 10:1), který je tak nyní čtvrtým favoritem dostihu. Zbývající koně mají příznivější kurz oproti včerejšímu dni.

Lepší kurz na vítězství tedy nyní dostanete na Söröse (ze 14:1 vzestup na 15:1), Pareta (namísto 20:1 nyní 21:1). Více vystoupal kurz u Amaragona, slovenského Lambra a Universe of Gracie (u všech posun z 50 na 60:1). Nejvyšší kurz na vítěztsví ve Velké pardubické už není 100:1, ale dokonce 111:1. V této nabídce je nyní možno zahrát polokrevného Ter Milla, Rubína a klisnu Sisi Merble (mze). 
Zarif ccZeleznika

Zarifovo zatím poslední vítězství v červnu 2013 v Cross country Železníka. Letos se umístil na druhém místě ve druhé i čtvrté kvalifikaci a sázející veřejnost mu hodně věří. V sedle Zarifa bude ž. Marek Stromský, který si ho vyzkoušel ve zmíněné poslední kvalifikaci 


Předchozí článek:
Orphee des Blins desetinovou favoritkou Velké pardubické

 

     Valid XHTML and CSS ©2013 Fitmin | code hofmanovi.net

Real time web analytics, Heat map tracking