kroutilik jaroslaSmutná zpráva dnes přišla z Lechovic. V sobotu 6. července, ve věku 63 let, zemřel po těžké nemoci pan Jaroslav Kroutilík, majitel dostihové stáje Horse Farm Kroutilík, chovatel a trenér. Poslední rozloučení proběhne ve čtvrtek 11. července v 15 hodin na statku Horse Farm Kroutilík v Lechovicích.


Muž s bohatými dostihovými zkušenostmi, který než zakotvil v rodinné farmě v Lechovicích prošel například stájí a chovem bývalého JZD Slušovice a zkušenosti sbíral i během pobytu v Kanadě, je jako chovatel, majitel a trenér podepsán pod řadou vítězství svých odchovanců. Databáze Jockey Clubu hovoří o jeho 31 trenérských úspěších, ale není zdaleka kompletní. Ten největší úspěch, kterého jako trenér (ale i majitel) dosáhl, v ní chybí - triumf Ceresta (Dara Monarch) ve Velké jarní ceně v roce 1994, kdy nečekaně porazil horkého favorita a pozdějšího šampióna Gay Devila.  
Čest jeho památce!

ceresto
Neúspěšnější svěřenec a zástupce stáje Jaroslava Kroutilíka, vítěz Velké jarní ceny 1994 Ceresto. Foto Jitka Turková      Valid XHTML and CSS ©2013 Fitmin | code hofmanovi.net