Domácí odchovanci mohou na našich drahách těžit nejen z téměř miliónu korun majitelských prémií a bonusů, ale dalších 400 tisíc korun určených pouze pro domácí odchovance nabízí Fitmin Cup. Rádi byste těchto výhod využili, ale nevybrali jste si mezi ročky nabízenými českými chovateli a nemáte možnost vlastního chovu?


Nejnovější nabídka v Katalogu plnokrevníků, službě společnosti Blacktypepedigree, s.r.o.,  Vám dává možnost toto dilema vyřešit. Řešením je pronájem chovné klisny spojený se službami - ustájením klisny a odchovem hříběte, případně i ročka. Navíc k pronájmu není nabízena nezajímavá klisna. Devítiletá OLD GLORY (Access to Java) vyhrála 3 dostihy včetně dvojkové Ceny Svazu chovatelů plnokrevníka a majitelů dostihových koní, doběhla druhá za derby vítězem Roches Crossem ve Velké letní ceně města Mostu (I.k.) a vydělala přes 200 tisíc korun. Je pravou sestrou další úspěšné klisny Old Story, desetinásobné vítězky se ziskem přesahujícím 400 tisíc korun. Matkou nabízené klisny je jedničková vítězka a druhá z Ceny zimní královny Old Rose (Big Shuffle), bába Old Queen (Scenic) doběhla dvakrát čtvrtá v německých Gr.3 dostizích a je mj. matkou úspěšného sprintera Ozona (Waky Nao), mj. vítěze Preis vom Marchfeld (L). 

Letos se na dráze ukázal první potomek Old Glory klisna Olinka (Alaska River), která v seznamovacím startu obsadila šesté místo, poté  finišovala druhá v Ceně EBF na 1200 metrů v Chuchli.

Dodatek 27/1: Nabídka již není aktuální, klisna již našla nového nájemce.
    Valid XHTML and CSS ©2013 Fitmin | code hofmanovi.net

Real time web analytics, Heat map tracking