arqana zanr 3Druhým dnem dnes v Deauville pokračovala Vente d'Automne, podzimní mixed dražba společnosti Arqana. Stejně jako včera i dnes byl velmi aktivní bloodstock agent Christian Richner, který dnes vydražil 4 koně, z nichž však jen jediný (v době psaní článku licitoval ještě o jednom) směřuje do českého tréninku. Tím jediným však je nejdražší Richnerova koupě dosavadního průběhu dražby, roční klisna SIMPLY SEXY, kterou koupil za 45.000 €.


SIMPLY SEXY (lot 368), neplnokrevná (AQPS) dcera jednoho z úspěšných překážkovým plemeníků hřebce Martaline (Linamix), je prvním potomkem 4x na překážkách umístěné Blue Beryl (Saint Des Saints) z výborné překážkové rodiny. Bába Hatilade, dcera Mill Pondova pravého bratra Royal Chartera (Mill Reef), dala v chovu 4 vítěze, mezi nimiž ční excelentní Questarabad (Astarabad), vítěz 15 překážkových dostihů včetně Gd1 Grande Course de Haies d'Auteuil či GP d'Automne (Gd1), kterou vyhrál dokonce dvakrát a který během kariéry vydělal přes 1,5 miliónu eur. Vedle něj dala i vítěze Prix Wild Risk (L) v Auteuill hřebce Crystal Beach (Network).

Z úvodního dne jsme Vám zůstali dlužni jeden nákup, který uskutečnil Tomáš Janda. Ten za 2.000 € získal lot 14, tříletého valacha SO THEY SAY (So You Think), letos 2x umístěného s ratingem 29 kg. (miv)

Související článek:
Nové posily českých stájí z Deauville
     Valid XHTML and CSS ©2013 Fitmin | code hofmanovi.net

Real time web analytics, Heat map tracking