sabenity berry 927Nabídku Katalogu ročků, služby společnosti Blacktypepedigree, s.r.o. pro české chovatele, rozšířilo 5 nových ročků trojice chovatelů. Celkem je nyní v nabídce 21 ročních plnokrevníků po 6 různých plemenících. Nejvíce potomků mají v Katalogu Egerton (Groom Dancer), Pouvoir Absolu (Sadler's Wells) a The Bogberry (Hawk Wink), každý s 5 potomky.


Dva ročky nabízí chovatel Jan Švéda, jehož odchovanci pochází z napajedelské krve a jedné rodiny. SIR CORAL, potomek Koně roku Blue Corala (Grand Lodge), je dalším potomkem prověřené matky Secretive Dancer (Night Shift), které dosud vyběhlo 6 potomků a každý z nich dokázal zvítězit. Dcera Secretive Dancer Secretive Lady je již také slibnou matkou, což naznačila produkcí dvojnásobného vítěze, umístěného ve Velké červnové ceně Secretive Lorda (Egerton). Jednou z vítězných dcer Secretive Dancer je i Sexy Secretary (Rainbow for Life), jejíž syn SIR EGERTON (Egerton) je druhým přírůstkem v Katalogu z chovu Jana Švédy. Stojí za pozornost, že hřebec má takřka totožný rodokmen jako zmíněný Secretive Lord.

Dvojici odchovanců nabízí i Miroslav Valenta. Zajímavý překážkový původ má hnědka SABENITY BERRY (The Bogberry), první potomek dvojnásobné vítězky na proutěných překážkách Sabany, dcery šampióna proutěnkářů Magnuse (Jape). Bába Step, třetí z Oaks a matka šampiónky Stigmy (House Rules), je bábou talentovaného proutěnkáře Stuke (Jukebox Jury), který letos zvítězil v Itálii v Premio Criterium di Primavera (Gd3). Z překážkové rodiny pochází i ryzka MICHELLE ABSOLU (Pouvoir Absolu), jejíž bába Makalde (Alkalde), trojnásobná vítězka v Německu na rovinách, vyhrála též dva překážkové dostihy včetně VII Corsa Siepi di Treviso a doběhla druhá v Křiš'tálovém poháru (NL).

Nejnovější posilou katalogu je hnědák TATONKA z chovu Rokslav, s.r.o., syn všestranné hvězdy Age of Jape (Jape) z vítězky na rovinách i na překážkách Tankrégy (Laroche), dcery vítězky Jarní ceny klisen Tamaliregy (Lincoln) a polosestry jedničkového vítěze Tesiova (Mill Pond). (miv)  

       Valid XHTML and CSS ©2013 Fitmin | code hofmanovi.net

Real time web analytics, Heat map tracking