Německá dražební společnost BBAG zveřejnila katalog na jarní německou breeze-up dražbu Frühjahrs-Auktion, která se bude konat v Baden-Badenu 27. května. V Katalogu je i dvouletek z tréninku Tomáše Váni ze stáje Englicovi. 


Na Tattersalls October Yearling Sale (Book 3) za 5.000 gns loni zakoupený dvouletý Evžen (So You Think), je uveden v katalogu pod číslem 61. Hřebce z prvního ročníku skvělého So You Think (High Chaparral) z nestartovavší Ermeny (Dalakhani) připravuje v Lysé nad Labem Tomáš Váňa, který, respektive jeho žena, se o Evženovi vyjadřovala v předsezónním rozhovoru. „Už jsme jej chtěli nechat kastrovat. Byl v práci nepříjemný, zastavoval a nechtěl nic dělat. Ale nakonec se zachránil,“ uvedla pro před pár týdny pro naše stránky. „Dali jsme mu blinkers a opravdu to pomohlo. Pohybuje se suprově.“  

Z pohledu našeho turfu je velmi zajímavý i lot 67, dvouletý hnědák Lijian (Soldier Hollow), vnuk u nás dříve registrované Laren (Monsun), která v péči trenéra Josefa Váni vyhrála listed proutěnky Mnichově.

Celkem je v katalogu 69 douletků po 53 plemenících.      
     Valid XHTML and CSS ©2013 Fitmin | code hofmanovi.net