masha 841Katalog plnokrevníků, služba společnosti Blacktypepedigree, s.r.o., nabízí nově dvě velmi perspektivní klisny z překážkového provozu. Obě dokázaly zvítězit, jedna z nich loni získala třetí místo v ceněné steeplechase cross-country při mítinku s Velkou pardubickou.


Onou steeplechase byla Ceny Vltavy (NL), v níž se umístila Magnusova dcera Waikita, nabízená prostřednictvím Katalogu plnokrevníků za 150.000 korun. Osmiletá klisna, která nad překážkami vydělala přes 200 tisíc korun, je nejen dcerou šampióna proutěnkářů Magnuse, syna vynikajícího Japa (Alleged), ale její matka Waiküla, sama umístěná v jedničkové Červnové ceně proutěnkářů, je polosestrou Wakity, vítězky ceněné Krefelder Steeplechase (L) v Německu.

Druhou nabízenou klisnou je sedmiletá Masha (Security Risk), loni vítězná v proutěnkách ve Wroclawi, která do letošní sezóny vstoupila třetím místem v Memoriálu Jundčicha Němčanského v Bratislavě. Také Masha pochází z rodiny úspěšné v překážkovém provozu - matka Mildred mj. doběhla druhá v Proutěnkách šampiónů na Slovensku a je mj. polosestrou druhého ze II. kvalifikace na VP Maratha. (miv)
      Valid XHTML and CSS ©2013 Fitmin | code hofmanovi.net

Real time web analytics, Heat map tracking