Ophelia 5Nabídku Katalogu ročků, služby společnosti Blacktypepedigree s.r.o. pro české chovatele a majitele, rozšířila velmi zajímavá hnědka. Jmenuje je OPHELIA, je z chovu Adama Floriana a pochází z prvního českého ročníku hřebce Sleeping Indian (Indian Ridge), anglického Gr.2 vítěze a úspěšného mílaře.


Ophelia je ideálním ročkem pro majitele, kteří nechtějí experimentovat s potomky neprověřených otců a matek a hledají potomky rodičů, kterí již v chovu něco dokázali. Z tohoto pohledu patří Ophelia k nejzajímavějším ročkům nabízeným k prodeji. Její otec Sleeping Indian dal v anglickém chovu 4 blacktype vítěze a celkem 12 koní, kteří získali status blacktype koní a z tohoto pohledu není ve středoveropském regionu mnoho plemeníků, kteří se s ním mohou rovnat. Navíc nyní se už začíná prosazovat jako mateřský otec a již i v této kategorii se dokázal prosadit na blacktype scéně. 

Matka Old Glory (Access To Java), trojnásobná vítězka, která doběhla druhá ve Velké letní ceně Mostu (I.k.) a je pravou sestrou desetinásobné vítězky Old Story, se jako matka uvedla skvěle. Jejím prvním a zatím jediným startovavším potomkem je letos tříletá Olinka (Alaska River), dvojková vítězka, která finišovala napátém místě v letošní Jarní ceně klisen (L).
     Valid XHTML and CSS ©2013 Fitmin | code hofmanovi.net

Real time web analytics, Heat map tracking