Na dnešní dražbě ročků společnosti Tattersalls Ireland nakupoval opět i bloodstock agent Tomáš Janda, který zde získal pro české majitele tři roční klisny. Na dražbě nakupovala i slovenská stáj Autoopravovňa Strniko, která posílila svou sestavu jednou klisnou.

Janda úspěšně vstoupil do dražby hned v úvodu, když za 2.600 euro vydražil lot č. 9 - hnědku po Kalanisi (Doyoun) z nestartovavší Lillando (Lando), polosestry na překážkách úspěšného Furiella.
Druhým Jandovým nákupem byla za 6.800 euro vydražená ryzka, nabízená pod číslem 57 - dcera High Chaparalla (Sadler's Wells) a vítězky Saibhreas (Last Tycoon), úspěšné matky, jíž každý ze 7 startovavších potomků zvítězil, syn Hopes and Fears dokonce v listed společnosti.
I třetím Jandovým nákupem byla klisna - pod číslem 69 nabízená hnědka po Clodovil (Danehill) z dvojnásobné vítězky Sunlight (Sinndar), polosestry skvělého překážkáře Shooting Light, Gd21 vítěze na proutěnkách i ve steeplechase.
Slovenská stáj Autoopravovňa Strnisko získala za 3.000 euro lot 23, hnědku po High Chaparral (Sadler's Wells) z listed umístěné Mini Brush (Broad Brush), jejíž každý ze 3 startovavších potomků dokázal zvítězit.    Valid XHTML and CSS ©2013 Fitmin | code hofmanovi.net

Real time web analytics, Heat map tracking