Bobesh1Katalog plnokrevníků, prodejní server sloužící k nabídce koní do dostihového provozu, ale i chovných klisen, plemeníků či koní již vyřazených z tréninku a nabízených pro rekreační ježdění, má čtyři nové přírůstky. Zasloužila se o ně stáj Meridian, která jeho prostřednictvím nabízí své bývalé koně včetně jedné ze svých dlouholetých opor.

 
Největším jménem mezi čtveřicí nabízených je špičkový sprinter HENRYTHEAEROPLANE (Henrythenavigator). Ten, jak jsme vás nedávno informovali, ukončil dostihovou kariéru a majitelé jej nyní nabízejí jako hobby koně pro rekreační ježdění. 

Jako rekreační kůň je nabízena i pětiletá UMMALQUWAIN (Casamento), ale byla by škoda, kdyby u ní zůstalo jen při rekreačním využití. Na dráze toho příliš nepředvedla, ale rozhodně nebyla žádným propadákem - umístila se i ve dvojkovém dostihu a v Klasifikaci získala velice slušných 75 kg. Klisna pochází z vynikající rodiny. Její matka Dhan Dhana, dcera nejdražšího anglického plemeníka Dubawiho (Dubai Millennium), vyhrála dva dostihy, podstatnější jsou ale její výsledky v chovu, ve kterém dokázala dát listed umístěnou Singyoursong (Aqlaam) a klisnu Rejaah (Authorized), která vyhrála listed proutěnky v Cheltenhamu. I bába Kylemore (Sadler's Wells) dala blacktype potomky a prabába Flamenco Wave (Desert Wine) byla naprosto špičkovou matkou.

Vedle dvojice koní, kteří již mají dostihovou kariéru za sebou, nabízí stáj manželů Poledníkových i dva koně v tréninku. Více toho zatím předvedl čtyřletý bělouš valach BOBESH (Sea The Moon), který se sedmi dosavadních startů dva proměnil ve vítězství a v dalších dvou se umístil.
Zatímco Bobesh dosud běhal jen rovinové dostihy, o rok staršího valacha LOCK NESS (Martaline) už rodokmen předurčoval do překážek, ve kterých jeho pravá sestra Eudemis (Martaline) dokázala získat tři vítězství ve Francii a umístit se i v listed steeplechase. Lock Ness začínal na rovinách a na svém kontě má i páté místo v Karpatské ceně (L), v proutěnkách získal jedno umístění a zatím absolvoval jedinou steeplechase.

      Valid XHTML and CSS ©2013 Fitmin | code hofmanovi.net

Real time web analytics, Heat map tracking