lailah wireless22Jak dnes informovala facebooková prezentace Dostihové stáje Lokotrans, získala jedna z největších českých stájí novou posilu. V Hřebčíně Napajedla zakoupila letos 27. března narozeného hřebečka po Wirelessovi (Kentucky Dynamite) z Lailah (Relaxed Gesture). Hřebec je polobratrem loňského vítěze Českomoravské ceny Lailaha (Stormy Jail).

 
Vedle Lailaha, který loni patřil k nejlepším koním českého chovu na našich drahách a do letošní sezóny vstoupil třetím místem v nedělním Memoriálu Jaroslava Maška (I.k.), běhá v barvách Lokotransu i pětiletá La Beauté (Egerton), vítězka dvou steeplechase v loňské sezóně.

Zakoupený hřebec pochází z druhého ročníku vítěze Prix de Montretout (L) a dalších 12 dostihů Wirelesse, dvojnásobného vítěze EJC Lokotrans Middle, čtvrtého v Premio Roma (Gr.1). Matka Lailah, trojnásobná vítězka, je jediným potomkem kanadského Gr.1 vítěze Relaxed Gesture (Indian Ridge) a vnučkou legendární Latiny (Masis). (miv)    Valid XHTML and CSS ©2013 Fitmin | code hofmanovi.net