V nabídce Katalogu ročků, službě společnosti Blacktypepedigree, s.r.o., zůstalo posledních 6 ročků z chovu historicky nejúspěšnějšího chovatele v České republice Hřebčína Napajedla. Všichni jsou po plemenících, kteří již dokázali dát koně jedničkových kvalit.


Dva ročky jsou potomky Egertona (Groom Dancer), který je nejen otcem dvou klasických vítězů, ale jeho potomci získali i Gd3 vítězství a Gd1 umístění v překážkových dostizích v Itálii. Shehrezada (z Sheikra po Security Risk) i Sheby Love (z Sheba po Rainbows for Life) reprezentují stejnou rodinu, kterou v Napajedlích založila odchovankyně jednoho z nejúspěšnějších světových chovatelů Aga Khana Shehrema (Nishapour), matka šampiónů Shercany (Arcane) a Shefielda (Labus).

Výbornou sezónu měl letos Pouvoir Absolu (Sadler's Wells), otec zimní královny Dark Absolu a působivého vítěze zářijového dostihu Fitmin Cupu Well Absolut, díky nimž se vyšvihl vysoko v šampionátu otců dvouletých. Napajedla nabízejí k prodeji poslední dvě jeho roční klisny - Nearticu, prvního potomka čtyřnásobné vítězky v Německu New Soul, a pak Latinu Lady (z La Rainba po Rainbows for Life), polosestru třetího z Ceny Masise Landarona (Egerton) a páté z Jarní ceny klisen Lacorany (Blue Coral) z rodiny excelentní Latiny (Masis).

Dva potomky má ještě v nabídce také The Bogberry (Hawk Wing), hřebec vysoké třídy, jehož polosestra Liscanna (Sadler's Wells) patří k nejlepším chovným klisnám současnosti mj. díky Gr.1 vítězům Hit It a Bomb (War Front) a Brave Anna (War Front). The Bogberry, který měl ve svém prvním ročníku vítězku Magyar Kancadíj (Oaks) a druhou z Magyar Derby (Gd3) Megkapó, je otcem nabízeného Princetona, jehož matka Princess of Gracie (Arch) zvítězila v Ceně Hřebčína Napajedla (NL) a také ryzáka Sophist, syna v klasické Jarnej cene kobýl (L) umístěné Sweet Answer (Peintre Celebre), matky druhého ze Saint Leger Starbucka (Tiger Cafe) a třetí ze Slovenských Oaks (L) Samoy (Saddex).  

V nabídce Katalogu ročků jsou i tři ročci, kteří sice nepatří do chovu Hřebčína Napajedla, ale zastupují napajedelskou krev. Sir Coral, syn Koně roku Blue Corala (Grand Lodge), mj. otce francouzského vítěze Korfu, je potomkem prověřené a 100% úspěšné matky vítězů Secretive Dancer (Night Shift), Michelle Absolu je dcerou slibného Pouvoir Absolu ze zajímavé překážkové rodiny, skvělou pobídkou pro Sabenity Berry (The Bogberry) bylo třetí místo Strettona (House Rules), polobratra matky Sabany (Magnus), v letošní Velké pardubické.   
       Valid XHTML and CSS ©2013 Fitmin | code hofmanovi.net

Real time web analytics, Heat map tracking