Bugsie1Katalog plnokrevníků, služba na prodej a koupi plnokrevných koní, přináší mimořádnou příležitost. K prodeji je skrze něj nabízen vynikající steepler BUGSIE MALONE (Mahler), který se v soboru kvalifikoval do letošní 131. Velké pardubické a letos již získal třetí místo v Prvomájové steeplechase (I.k.).

 
Jedenáctiletý valach, dosud hájící barvy stáje AGA-Vlachovice, je nabízen jen tři dny poté, co úspěšně složil kvalifikaci na Velkou, podle slov trenéra Radka Holčáka si i tak může potenciální zájemce nechat udělat jakékoliv vyšetření. "Bugsie Malone je stoprocentně zdravý, nemáme co skrývat," dodává. Syn jednoho z předních ostrovních překážkových plemeníků Mahlera (Galileo) má na svém kontě i šesté místo z vrcholu italské překážkové sezóny Gran Premia (Gd1) z předloňského roku.

Nepřehlédněte: Endaltsevova naděje pro České derby hřebec L'Ienisei čtvrtý v Classe 3 v Compiegne

Vedle Bugsie Malone nabízí AGA-Vlachovice k prodeji i sedmiletého KING'S SHILLING (Bellamy Road), který se též věnuje překážkovým dostihům a má na svém kontě jedno vítězství ze Slušovic. (miv)    Valid XHTML and CSS ©2013 Fitmin | code hofmanovi.net