PelagijkaV Katalogu ročků, službě pro české chovatele nabízející své odchovance k prodeji, přibyla nová a zajímavá nabídka. Je jí ryzka PELAGIJKA, nabízející zajímavou krev jak ze strany otce, tak i díky mateřské části jejího rodokmenu.

 
Odchovankyně Anety Svobodové je dcerou v ostrovním chovu úspěšně prověřeného Sleeping Indiana (Indian Ridge), otce 12 blacktype potomků, který se začíná uplatňovat i v roli mateřského otce. Matka Pelagie for Life (Rainbows for Life) získala na dráze dvě vítězství a umístila se v klasické Preis der Diana v Rakousku. Pelagie for Life je pravou sestrou vítězky pardubického zimního favorita Polly For Life, umístěné mj. v Pardubickém St. Leger, Ceně prezidenta republiky či Ceně Hřebčína Napajedla.

Bábou nabízené ročky je vynikající Polynésia (Lincoln), vítězka St. Leger (L) a Moravského derby (I.k.), umístěná v dlouhé řadě jedničkových dostihů včetně druhého místa ve Velké ceně českého turfu. Vedle Polly for Life dala v chovu i výborného překážkáře Puntarenase (Look Honey), vítěze Zlaté spony tříletých (I.k.), druhého v jedné z kvalifikací na Velkou pardubickou, který ve vrcholu českého překážkového kalendáře obsadil čtvrté místo.

Cena ročky je na dotaz u majitelky. 
     Valid XHTML and CSS ©2013 Fitmin | code hofmanovi.net