ZK8 6491Nabídku Katalogu plnokrevníků, služby společnosti Blacktypepedigree, s.r.o., rozšířila trojice plnokrevníků, nabízených stájí Meridian. Dva jsou vlastními odchovanci stáje, jednoho stáj dříve získala na dražbě v Baden-Badenu.

 
Tím je pětiletý valach NIGHT KING (Areion), pravý bratr šampiónky dvoulůetých i tříletých klisen Najinské z centra Darhorse, ale též německé listed vítězky a Gr.3 umístěné Namery. Night King, jak uvádí inzerát, potřeboval čas dospět, a tak dosud vyběhl jen jednou. 

Bohatší dostihové zkušenosti má čtyřletá hnědka FÉÉ BONNE (Ecosse - Francais Balle, Kheleyf), která běhala v Polsku, kde z 5 startů vytěžila jedno vítězství, jedno druhé a jedno třetí místo. Klisna je dcerou aktuálně nejúspěšnějšího plemeníka v Polsku Ecosse (Peintre Celebre), otce dvou tamních derby vítězů.

Zcela bez dostihových zkušeností je tříletý valach EASTERN WIND, který je může pochlubit opravdu excelentním rodokmenem. Jeho otcem není nikdo menší než šampión plemeníků v Německu a otec dvou německých derby vítězů Soldier Hollow (In The Wings). Matkou je bývalá úspěšná nositelka barev stáje Meridian, v jedničkách umístěná Eastern Light (Danehill Dancer), polosestra Gr.3 vítěze Raphane (Rahy). (miv)
     Valid XHTML and CSS ©2013 Fitmin | code hofmanovi.net

Real time web analytics, Heat map tracking