Tattersalls zahr hribesmatkouPrávě vydaný katalog úvodní evropské dražby letošního roku, newmarketské February Sale společnosti Tattersalls, obsahuje jednoho velmi zajímavého ročka. Pod číslem 96 bude nabídnut roční ryzák Mister Swift, jehož otcem je v chovu Hřebčína Střelice působící Eagle Top (Pivotal).

 
Pokud by dražba Mister Swifta dopadla úspěšně, stal by se prvním Eagle Topovým potomkem, prodaným na veřejné dražba. Loni v prosinci bylo na Goffs UK December Sale nabídnuto odstávče z nestartovavší Dutch Girl (Dutch Art), ale nového majitele nenašlo. Mister Swift, jehož matka Speedy Senorita (Fayruz) vyhrála 6 dostihů, pochází z úvodního Eagle Topova ročníku, narozeného z hřebcova působení v anglickém Hedgeholme Stud, kde připustil 27 klisen.

Celkem obsahuje katalog mixed dražby, která proběhne ve dnech 31. ledna a 1. února, 464 koní, z toho 176 klisen v tréninku či z tréninku vyjmutých, 41 chovných klisen, 174 hřebců a valachů v tréninku či z tréninku vyhmutých, 53 ročků a 20 dvouletků. (miv) 

         Valid XHTML and CSS ©2013 Fitmin | code hofmanovi.net

Real time web analytics, Heat map tracking