haras de beaufay"V roce 2016 koupila rodina Trávníčkova starý normandský hřebčín s názvem Haras de Beaufay.  V té době měl hřebčín 30 ha kvalitní pastvy. Na pozemcích hřebčína se nacházely hospodářské budovy a obytný dům ve velmi špatném technickém stavu." - tak začíná "český" příběh hřebčína Haras de Beaufay, jak jej přibližuje nová webová prezentace hřebčína


Jak dále uvádí prezentace, rozhodli se majitelé proto hospodářské budovy zbourat a vybudovat zcela nové zázemí. "Nakonec muselo dojít také k demolici obytného domu, protože jeho technický stav se ukázal být opravdu velmi špatný. Jelikož se jednalo o typický normandský "zámeček", rozhodli jsme se vystavět nový dům podle předlohy starého a zachovat tak jeho vzhled a kouzlo. Během výstavy se nám podařilo rozšířit výměru pastvy hřebčína na současných cca 50 ha."
Rekonstrukce hřebčína byla dokončena v září loňského roku a nyní již hřebčín nabízí své služby klientům. Jak se rekonstrukce zdařila a jak hřebčín v současné době vypadá si můžete prohlédnout v rozsáhlé fotogalerii. (miv)
 
Související články:
Chov Jiřího Trávníčka posílí polosestra Kamsina, vydražená za 150.000 €
Chovné stádo Jiřího Trávníčka obohatí další zajímavá klisna    Valid XHTML and CSS ©2013 Fitmin | code hofmanovi.net

Real time web analytics, Heat map tracking