logo fitmin noveVážení čtenáři zpravodajského portálu Fitmin & Turf Magazín,
Dnes je to 20 let, kdy jsme spustili společný projekt internetového zpravodajského portálu Fitmin&Turf Magazín. Za ta léta pravidelného zpravodajství z Turfu jsme se stali uznávaným a často citovaným zdrojem informací z dostihového a chovatelského prostředí.


Rádi bychom toto výročí oslavili společně s Vámi a tak, při této příležitosti, Vám nabízíme malý dárek, slevu 20% na výživové doplňky Fitmin pro koně. Slevu poskytneme na e-shopu Fitmin, při nákupu doplňků Fitmin Solution a Minerálně vitamínových doplňků pro koně, od dnešního dne, 9. dubna 2019 do neděle 14. dubna 2019.

Vybrat si můžete z granulovaných doplňků, např. pro sportovní a dostihové koně Fitmin ACTION, nebo pro hříbata Fitmin FOAL, popřípadě univerzální Fitmin MULTI Plus. Do této skupiny patří i doplněk vápníku Fitmin MACRO Ca nebo sypký Fitmin ELEKTROLYT. Pro koně, kteří potřebují řešit běžné zdravotní problémy, nebo podpořit některou z životních funkcí, jsou určeny doplňky Solution. Najdete zde komplex antioxidantů působících proto bolestivému tuhnutí svalů Fitmin SELEN E, nebo HEMOFORM pro podporu krvetvorby, GASTRO PROTECTOR chránící žaludeční sliznici před vznikem a rozvojem žaludečních vředů, koncentrované krmivo CONTROL s nízkým obsahem škrobu, určený pro koně trpící metabolickými poruchami, BIOTIN na podporu růstu kopytní rohoviny nebo doplňky kloubní výživy Fitmin FLEXI TRIO a PENTA. Součástí této skupiny výrobků jsou i tři bylinné směsi, BRONCHIAL na podporu dýchání, REGENERATION pro regeneraci jaterní tkáně, s obohacením o probiotika a komplex antioxidantů, a CALMER pro zklidnění a tonizaci nervového systému koní. Slevu 20% poskytujeme i na CÉČKO, o mikroprvky obohacený vitamín C a lososový olej BENEFIT, zdroj OMEGA 3 mastných kyselin EPA a DHA. Všechny tyto produkty jsou obohacené o Fitmin Faktor, komplex biologicky účinných látek, podporujících imunitu koní.

Více informací o jednotlivých výrobcích naleznete na webových stránkách fitmin.cz nebo v brožuře s výrobky Fitmin pro koně.

Touto slevovou akcí Vám chceme poděkovat za vaši loajalitu a vysokou návštěvnost našich stránek.

Za Dibaq a.s., výrobce značky Fitmin
Ing. Jan Novák

    Valid XHTML and CSS ©2013 Fitmin | code hofmanovi.net

Real time web analytics, Heat map tracking