zarkava sea the stars foalLetošní rok bude premiérou potomků neporaženého Sea The Stars (Cape Cross) na dráze. Na to, jak si se svými potomky povede, si u britských sázkových kanceláří můžete vsadit již dnes.

Sea The Stars se ve své první sezóně v chovu těšil z přízně skutečně vybrané kolekce partnerek, mezi nimiž byly například Gr.1 vítězky Alexander Goldrun, Finsceal Beo, Speciosa či Lush Lashes, ale také matka Zarkavy Zarkasha, stejně jako samotná vítězka Prix de l'Arc de Triomphe Zarkava, jejíhož potomka po Sea The Stars vidíte na snímku. Pokud věříte, že některý z potomků z těchto matek (ale i jakýchkoliv jiných) vyhraje v letošním roce v Anglii dostih kategorie Gr.1, můžete si na to u Paddy Power vsadit v kursu 8:1. William Hill ale na stejnou sázku nabízí kurs už jen 4:1.

Stan James nabízí kurs 4:1 na to, že v prvním ročníku bude mít ostrovního Gr.1 vítěze kdykoliv. U Ladbrokes si zase můžete za 20:1 zahrát, že potomek Sea The Stars a Zarkavy vyhraje letos dostih Gr.1.


Také na Frankela (Galileo), ačkoliv o jeho schopnostech plodit potomstvo vůbec, o jeho třídě zatím ani nemluvě, nikdo nic neví, lze sázet. Německá společnost Racebets ale vypsala jen speciální sázky vážící se k faktu, že jednou z prvních Frankelových partnerek bude německá vítězka Prix de l'Arc de Triomphe Danedrem (Lomitas). Za 15:1 si můžete vsadit, že produkt tohoto spojení vyhraje jako dvouletý jakýkoliv dostih, v kursu 21:1 že vyhraje svůj debut, 67:1 že vyhraje některý z japonských klasických dostihů a ve stejném kursu i to, že potomek Frankela a Danedream vyhraje Arc nebo Japan Cup.

Pokud se vám zdají kursy na úspěchy potomka ve dvou letech velice solidní, tak vězte, že již byly dokonce korigovány úpravu. Původně Racebets nabízely za 21:1 že jejich potomek vyhraje jako dvouletý a dokonce 51:1 že vyhraje svůj debut. Tomu nešlo odolat. 

Foto: www.agakhanstuds.com  

     Valid XHTML and CSS ©2013 Fitmin | code hofmanovi.net

Real time web analytics, Heat map tracking