Blava trialyDnes proběhla uzávěrka přihlášek na Turf-Gala, mezinárodní mítink, nabízející 5 jedničkových dostihů s mezinárodní účastí. O mítink opět projevily největší zájem české stáje, které z celkových 92 přihlášek zaslaly 43.

Nejvíce českých koní je přihlášeno do Starohájského kritéria, kam bylo přihlášeno 10 českých koní z celkových 19, mj. Everest Hill (Tiger Hill), Taggerton (Egerton) či Mister Aviation (Montjeu).

Do Velké ceny Slovenska bylo přihlášeno 8 českých koní včetně Donna Hallinga (Halling), Kadynyho (Zamindar), Fantazie Mie (Ad Valorem) či Trip To Rhodos (Rail Link), do Ceny Ministerstva podohospodárstva a rozvoja vidieka taktéž 8 koní trénovaných v ČR včetně Al The Evil (Exceed And Excel), Mystic Swinga (Celtic Swing) a Literalie (Literato).

Cena Arvy láká 8 českých klisen včetně Nidary (Kallisto) Purple Rose (Fairlypi) a Reglisse (Verglas) a konečně do Ceny Scottish Rifla přišlo 9 českých přihlášek, mj. i od majitele Iryklona (Nowogródek), Lysyana (Byron) nebo Fantazie Mie (Ad Valorem).    Valid XHTML and CSS ©2013 Fitmin | code hofmanovi.net

Real time web analytics, Heat map tracking