All Too HardBohatý program čítající 18 blacktype dostihů včetně 6 dostihů Gr.1 nabídla v sobotu australská závodiště. Jedním z nich byl i 400 tisíci dolarů dotované All Aged Stakes (Gr.1) na 1400 metrů.

Ten se stal kořistí hřebce All Too Hard (Casino Prince) (viz záznam), který již dávno není "jen" polobratrem své slavné sestry Black Caviar, ale tímto triumfem se stal současnou australskou jedničkou. Hřebec, který byl nedávno prodaný v balíku s plemeníkem Onemorenomore a s Patinack Farm australské pobočce Vinery za 25 miliónů dolarů, už má připravený box plemeníka a dokonce i stanovený připouštěcí poplatek - 66 tisíc AS$, za které začne v létě, až zahájí sezóna na jižní polokouli, připouštět. Mezi tím by se ale měl ještě jednou objevit na dráze - jeho tým chystá účast na královském mítinku v Ascotu.

Inauguraci za australskou jedničku All Too Hard usnadnil excelentní vítěz Austrtalského derby It's A Dundeel (viz záznam, na který se určitě podívejte), který překvapivě skončil na štítě britského odchovance Reliable Mana (Dalakhani) v Queen Elizabeth Stakes (Gr.1, 2000 m, záznam). 

     Valid XHTML and CSS ©2013 Fitmin | code hofmanovi.net

Real time web analytics, Heat map tracking