Blava trialyBratislava dnes hostila dva jedničkové dostihy - předzkoušky slovenských klasických dostihů na mílových tratích. České stáje si z nich odvezly jedno vítězství, jedno druhé a jedno třetí místo.

Mezi klisnami potvrdila v Ceně trojročných kobýl (I.k., 1700 m, 6.000 euro, záznam) formu z Memoriálu Rudolfa Deyla bělka stáje U krále Matyáše, UH Literalia (Literato), která po boji s napajedelskou odchovankyní Yordanou (Egerton) vyhrála po tuhém boji o nos. Nutno dodat, že na těsném výsledku se nemalou měrou podílela i nesená hmotnost - Literalia nosila o 3 kg více než její dvě nejsilnější soupeřky.


Foto: Cílová fotografie z Ceny trojročných kobýl, foto Závodisko Bratislava


V Ceně trojročných žrebcov (I.k., 1700 m, 6.000 euro, záznam) se prosadil loňský nejlepší slovenský dvouletek Legionar (Lateral), vítěz Velké ceny BBAG (L) i Karpatské ceny (L) Legionar (Lateral), za kterým doběhl se ztrátou 3 1/2 délky druhý oproti místnímu debutu podstatně zlepšený Sign of The Zodiac (Clodovil) a třetí vítěz našeho dostihu z Velké Chuchle Taggerton (Egerton).      Valid XHTML and CSS ©2013 Fitmin | code hofmanovi.net

Real time web analytics, Heat map tracking