Haad Rin CompiegneSvěřenec trenéra Macairea Tunis (Estejo) dělá na překážkách ve Francii dobrou reklamu polskému chovu. Dnes se v hlavním dostihu v Compiegne, Prix Pierre Drion - Prix Roger Saint (4l., steeple, 3800 m, 85.000 euro) odehrál opačný případ. Dokázali se tu totiž prosadit polský majitel a trenér. Jejich Haad Rin (Samum) francouzského chovu tu doběhl o krátkou hlavu druhý.

 
Čtyřletý Haad Rin trenéra Roberta Swiateka a majitele Tadeusze Sieradzkiho dnes startoval ve Francii vůbec poprvé  Niklas Lovén ho velmi dobře odjel a hnědák, který měl kurz na vítězství 32:1, těsně prohrál s Equemauvillem (Saint des Saints) trenéra Nicolleho. V sedle vítěze byl Thomas Gueguen. 

Haad Rin letos dvakrát startoval v Meranu, kde mj. docííli třetí příčky v Gd-2 Corsa Siepi dei 4 ani za Stukem (Jukebox Jury) a Live Your Life (Turati). Ve Wroclawi se mu také dařilo. Ve třech startech totiž nenašel přemožitele včetně největšího polského dostihu přes proutěné překážky, Wielke Partynicke, kde dominoval s Niklasem Lovénem zadrženě o mnoho délek. (mze)    Valid XHTML and CSS ©2013 Fitmin | code hofmanovi.net

Real time web analytics, Heat map tracking