Tuto sobotu se v Bratislavě uskuteční osmý letošní dostihový mítink, který nabídne tři dostihy II. kategorie včetně první významnější zkoušky pro dvouleté Ceny Muscatite. Po přihláškách visel nad konáním řady dostihů otazník, vysoký počet 26 dohlášených koní ale mítink zachránil.


Na přihláškách do 8 dostihů původně figurovalo celkem jen 41 plnokrevníků a samotný vrchol dne Cena Muscatite přilákal dokonce jen dvojici svěřenců trenérky Kubovičové Archeuse (Slickly) a Monsieura (Adlerflug). Všech 8 dostihů zůstalo otevřeno a po vysokém počtu dohlášených koní je na startovní listině navzdory 4 škrtům už 63 koní, z toho v Ceně Muscatite 6 včetně bulharského El Prado's Joy (Bobby's Kitten). Z Česka je na startovní listině 11 koní, z nichž 5 využilo možnosti dohlásit se do otevřených dostihů. Nejvíce jich směřuje do čtyřkové Ceny Carotidy, prodejního dostihu na 1200 metrů, v němž jsou účastníci nabízeni v cenách od 1000 do 4000 €.
Uzávěrka startovní listiny ale proběhla ještě před tím, než Slovensko kvůli koronavirové situaci u nás přijalo opatření, která znesnadňují účast českých stájí na tamních dostizích a která se mohou podepsat na výši škrtů před dostihy. (miv)
    Valid XHTML and CSS ©2013 Fitmin | code hofmanovi.net

Real time web analytics, Heat map tracking