Lukasek Katar4Velmi úspěšné byly poslední dva katarské mítinky pro žokeje Lukáška. Včera totiž dominoval dvakrát a dnes si připsal dokonce hattrick, první během svých tří sezón v Kataru. Nejprve dominoval o třičtvrtě  délky s Alizoomem (Invincible Spirit) trenérky Deborah Mountain v Thoroughbred handicapu (záznam) na 1700 m. 


O hodinu později uspěl Lukášek podruhé, tentokrát v dostihu pro arabské plnokrevníky, Pure Arabian Handicapu (záznam) na 1200 metrů s Ateejem (AF AlBahar) připravovaným trenérem Kobeissim.

Dnešní úspěchy na katarském závodišti Doha zahájil Tomáš Lukášek úspěšným bojem se dvěma soupeři v Thoroughbred handicapu (záznam) na 1850 metrů, kdy dovedl lk druhému letošnímu triumfu čtyřletého hřebce Suprematism (More Than Ready) tréninku Al Ramzaniho. Tentokrát to bylo vítěztsví o krátkou hlavu. O 35 minut později byl slavnostně dekorovaný za další vítězství s koněm ze své domovské stáje, Random Decisionem (Exceed and Excel) v Thoroughbred handicapu (záznam) na 1200 m. A o hodinu později docílil český žokej hattricku, když v sedle nejvíce zatíženého Bab Al Rayaana (Mayson) trenéra Ibrahima Al Malkiho o více než délku triumfoval v Local Thoroughbred Handicapu (záznam) na trati 1400 metrů.

Tomáš Lukášek má nyní na svém kontě v Kataru v letošní sezóně 21 vítězství, a je tak již jen o 4 vítězství za svým loňským výsledkem. Do konce letošní sezóny zbývají ještě čtyři dostihové dny.(mze)

     Valid XHTML and CSS ©2013 Fitmin | code hofmanovi.net

Real time web analytics, Heat map tracking