DortmundDnešní dostihový den PMU v Dortmundu probíhal za účasti dvou svěřenců trenéra Nieslanika. Ani jeden ze zástupců úspěšné stáje MUDr. Eva Nieslaniková dnes ale nedokázal s místní konkurencí držet krok. Lépe si počínal dvouletý Donn Cliffs (Canford Cliffs), který v Preis der deutschen Vollblutzüchter (2l., kat. D, 1700 m, 6.000 €, záznam) sice obsadil páté místo, porazil ale jen jednoho koně, který zaostával za soupeři již po startu.


Bauyrzhan Murzabayev vedl podruhého startujícího tmavého hnědáka okolo třetí pozice, ten ale v cílové rovině čtyřem soupeřům nestačil a připsal si 300 euro za pátou příčku. Za suveréní vítězkou dostihu, Galway Girl (Thewayyouare), zaostal o 34 délek.

Preis von Wettstar (3+, D, 1950 m, 6.000 €, záznam) pro dosud nevítězné koně se vrátila po pěti měsících na dráhu tříletá Montalie de Cerisy (Montmartre). Bayurzhan Murzabayev vedl bělku ve druhé části pole, ale v posledním oblouku již soupeřům nestačila a do cílové roviny už vběhla na posledním místě. Na triumfujícího Mojana (Denon) ztrácela v cíli mnoho délek.

    Valid XHTML and CSS ©2013 Fitmin | code hofmanovi.net

Real time web analytics, Heat map tracking