Aarau SigrDva svěřenci trenéra Pavla Odložila se zúčastnili včerejšího mítinku ve švýcarském Aarau, kde byly na programu všechny druhy dostihů. Sígr dokonce s Janem Odložilem bojoval o vítězství, nakonec ale skončil o hlavu druhý. Registanin syn Randy doběhl ve svém dostihu pátý - poslední.


Trenér Pavel Odložil se rozhodl s koňmi Stáje Dopa - Odložil zahájit letošní sezónu ve Švýcarsku. Ve čtyřhlavém poli Preis Jaisli - Beck AG Buchs - Speck Metzgerei & Partyservice Aarau Rohr (4+, proutěné překážky, 4400 m, 10.000 SF)  podal dobrý výkon loňský účastník Ceny Vltavy, osmiletý bělouš Sígr (In Camera), který skončil druhý o hlavu za Papagenem (Rock of Gibraltar), který nesl o dva kilogramy méně. 

O tři roky mladší Randy (Next Desert), který loni zkoušel neúspěšně štěstí v Ceně ČASCH, se ukázal na startu Preis Meiko Heimtierbedarf Villmergen - Spaghetti Factory Salmen Aarau - B & S (4+, steeplechase, 3400 m, 10.000 SF). Uzavřel s velkou ztrátou na pátém místě výsledkovou listinu. Druhý byl v dostihu Ondřej Velek. Dohromady oba koně vydělali 2.400 SF.

Záznam dostihu s druhým místem Sígra a J. Odložila:     Valid XHTML and CSS ©2013 Fitmin | code hofmanovi.net

Real time web analytics, Heat map tracking