prix gontaut biron 19Velmi dobrý výkon dnes v Deauville v Prix Gontaut-Biron (Gr.3, 4+, 2000 m, 80.000 €, záznam) podal loňský Kůň roku Subway Dancer (Shamardal). Pod Radkem Koplíkem obsadil čtvrté místo a vydělal 8.000 €.


Na měkké dráze odskakoval valach stáje Bonanza jako největší outsider v poli devíti koní. Radek Koplík jej brzo po startu posunul na druhé místo za vedoucího Mountain Angel a toto pořadí vydrželo až do cílové roviny. Tam přišel s rozhodujícím finišem loňský vítěz francouzské Velké jarní OLMEDO (Declaration of War) a pod Christianem Demurem jistě zvítězil o délku před Mountain Angel, třetí místo vybojoval Trais Fluors (Dansili). Subway Dancer dokázal v cílové rovině ještě zareagovat na nástup soupeřů a ač se nevešel na medailové pozice, přdvedl velmi solidní výkon.   

Ještě před tím, než se francouzským divákům znovu představil Subway Dancer, vybojoval jiný Koplíkův svěřenec Khochenko (Pastoral Pursuit), který, taktéž s podporou Radka Koplíka, získal úderným finišem třetí místo, 3/4 délky od vítěze, v prodejní Prix de Pre En Pail (Classe 3, 4+, 1900 mAW, 19.000 €, záznam).

Nedařilo se jen poprvé v českých barvách startujícímu polobratru Subway Dancera tříletému Silver Seam (Dark Angel), který do Prix d'Auevilla (Classe 3, 3, 1900 mAW, 23.000 €) odskočil se ztrátou, v průběhu dostihu horko těžko akceptoval tempo soupeřů a proběhl cílem daleko poslední. (miv) 

Související článek:
Vstoupí dvakrát do stejné řeky? K trenéru Koplíkovi míří polobratr Subway Dancera, bude běhat za MS Racing
     Valid XHTML and CSS ©2013 Fitmin | code hofmanovi.net

Real time web analytics, Heat map tracking