lyon parilly2Dnešní dostihový den na závodišti Lyon - Parilly bohužel nedopadl pro tři svěřence trenéra Luboše Urbánka nejlépe. S francouzskými překážkáři nedrželi krok poprvé na překážkách startující a nerozběhaní Shent a Lagoas stáje Lokotrans, ale nevydařil se ani první start Balleroye v barvách stáje Castor v rovinovém dostihu.


Nová akvizice stáje Lokotrans Shent (No Risk At All) si odbyla dostihový křest v Prix de Salverde (4l., prout. přek., 3800 m, 20.000 euro, záznam). Tmavý hnědák se dlouho držel okolo středu pole a posléze cválal i mezi prvními pěti koňmi v dostihu, ale ke konci již nestačil tempu a Jan Faltejsek ho před cílovou rovinou zadržel.

Dalším zástupcem stáje Lokotrans, který si dnes odbyl překážkovou premiéru, byl loni mj. druhý v Tattersalls Mile Lagoas (Shamardal). V Prix du Mont Pilat (5+, prout. přek., 3800 m, 20.000 euro, záznam) se od startu držel v zadní části pole a cílem proběhl rovněž pod vedením ž. Jana Faltejska devátý s velikou ztrátou na vítězného favorita Peace And Co (Falco) vedeného pro trenéra Cottina Jamesem Reveleyem. 

Posledním svěřencem trenéra Urbánka, který dnes startoval v Lyonu, byla nová akvizice stáje Castor, čtyřletý Balleroy (Le Havre) v Prix Andre Riviere (4l., handicap, 2200 m, 17.000 euro, záznam).Hnědák se dlouho držel v dostihu okolo třetího místa, ale 350 metrů před cílem ho už pak Alexis Badel v dostihu přestal podporovat a Balleroy procválal cílem na posledním třináctém místě, více než 20 délek za vítězem. (mze)    Valid XHTML and CSS ©2013 Fitmin | code hofmanovi.net

Real time web analytics, Heat map tracking