foal livingcolors 2019V pátek 26. dubna se sedmileté bělce LIVING COLORS (Look Honey), možná nejtřídovější nezvítězivší klisně v našem chovu, narodil první potomek. Klisna, která se vrátila plnit mateřské povinnosti do chovu rodiny Fillů, přivedla na svět hřebečka po Sleeping Indian (Indian Ridge).

 
Living Colors, pravá sestra šampióna sprinterů Line Honeyho, sice v žádném z 21 startů které absolvovala nezvítězila, ale získala druhá místa v Leram EJC Fillies and Mares (L) a Cene Ministerstva podohospodárstva a rozvoju vidieka (Gd3) a dalších 7 dotovaných umístění v dostizích nejvyšší kategorie a celkem vydělala 473.855 Kč. Klisna je pravnučkou Winning Colors (Caro) jedné z pouhé trojice klisen, kterým se podařilo zvítězit v Kentucky Derby. Jak již dříve uvedl pro naše stránky dr. Filla, letos klisna nebude připouštěna. (miv)

foal livingcolors 2019 2

Inzerce

 Plemeníci ve službě Sponsored hypomating serveru Blacktypepedigree.com
 
AMICO FRITZ  Fasliyev - Arctic Appeal   Hřebčín Napajedla 
DUX SCHOLAR  Oasis Dream - Alumni  DARHORSE 
EGERTON  Groom Dancer - Enrica  Hřebčín Napajedla 
CHARDONNEY TCHEQUE  One Cool Cat - Genevale  Hřebčín Napajedla 
MAJESTIC MISSILE  Royal Applause - Tshusick  DARHORSE 
MIKHAIL GLINKA Galileo - Lady Karr  DARHORSE 
POUVOIR ABSOLU  Sadler's Wells - Pine Chip  Hřebčín Napajedla 
SLEEPING INDIAN  Indian Ridge - Las Flores  Halenkovice 
ZAZOU Shamardal - Zaza Top DARHORSE


Odkaz u každého plemeníka je přímo na službu Sponsored hypomating serveru Blacktypepedigree.com. Pokud na serveru nenajdete svou klisnu, pro níž byste službu chtěli využít, kontaktujte provozovatele serveru na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. a klisna bude obratem přidána do databáze. Databáze aktuálně čítá přes 670 tisíc plnokrevníků.
     Valid XHTML and CSS ©2013 Fitmin | code hofmanovi.net

Real time web analytics, Heat map tracking