mascaronneNového plemeníka bude mít od nadcházející sezóny Hřebčín Kobylany. K populárnímu Calming Influence (King's Best) se připojí hnědák Mascarpone, syn německého šampióna Monsuna.

Devítiletý hřebec z lotu Miroslava Weisse má za sebou dlouhou kariéru, uplatňoval se především na vytrvaleckých tratích. Vyhrál celkem 10 dostihů na distancích 2150 až 3300 metrů, vyhrál i na sněhu v St Moritz v dostihu na 1800 metrů. Dvakrát doběhl třetí v Super Grand Prix BMW (L), stejné umístění získal i v Schweitzer St Leger (L). Celkem vydělal přes 190 tisíc švýcarských franků.

Otce Monsuna není třeba blíže představovat, matka Mamourina po Barathea (Sadler's Wells) vyhrála a je matkou 4 vítězů, mj. i klisny Maybe (Dashing Blade), která se též umístila ve švýcarských listed. Bába Mamoura (Lomond) vyhrála dva dostihy v Anglii, v chovu dala 6 vítězů včetně vítězky Prix de Royallieu (Gr.2) Mouramary, matky dvou blacktype vítězů na rovině a Gd2 vítěze na proutěných překážkách.

Hřebec bude připouštět za 600 euro za březí klisnu, Calming Influence za 1000 euro, majitelé, kteří již ke Calming Influence dříve poslali klisnu, mohou využít 30% slevu.

Foto: viewpointimage.ch

     Valid XHTML and CSS ©2013 Fitmin | code hofmanovi.net