Koreckova AndresovaPo víkendu, v němž Jiřina Andrésová získala pět vítězství a posunula se do čela průběžného pořadí honorovaného šampionátu profesionálních jezdců Lázně Poděbrady Cupu, vypsala sázková kancelář Tipsport kurzy na to, kdo se letos stane šampiónem. Podle nich mají největší šance obě ženy v čele pořadí, tedy zmíněná Jiřina Andrésová a Vendula Korečková, jejichž šance bookmaker ohodnotil shodným kurzem 2,5:1.

 
Jezdkyně mají stejný kurz navzdory faktu, že po víkendu má Jiřina Andrésová na svém kontě 21 vítězství a nad svou soupeřkou náskok 2 triumfů. Bez šancí není podle Tipsportu ani Milan Zatloukal, třetí v průběžném pořadí, ztrácející na úspěšné jezdkyně tři, respektive jedno vítězství. Jeho kurz na to, že se stane šampiónem, je 3:1.

Nepřehlédněte: Lokotrans i český chov nadále na výsluní. V zimní královně to potvrdila Willemine

Další jezdci už mají šanci výrazně nižší, což odpovídá i jejich na nejlepší v průběžném pořadí šampionátu. Petr Foret, který v Česku letos získal zatím 15 vítězství, má kurz 12:1, dvanáctkrát úspěšná Martina Havelková 33:1 a David Liška 35:1. (miv)

Kurzy Tipsportu na šampióna rovinových jezdců
kurzy sampion 
foto Andrea Zavadilová    Valid XHTML and CSS ©2013 Fitmin | code hofmanovi.net