Kridlova tamaraNa začátku letošního června požádal Nadační fond Jockey Clubu ČR nejen dostihovou veřejnost o pomoc ve prospěch pana Ivana Kuba. Tato sbírka je nyní ukončena, celkový výsledek sdělí Jockey Club ČR veřejnosti dne 30. 9. 2022. Nyní se Jockey Club obrací na dostihovou i nedostihovou veřejnost s další naléhavou prosbou, tentokrát ve prospěch paní Tamary Křídlové. 


Při tréninku před několika týdny Tamara Křídlová po pádu z koně utrpěla těžká zranění, konkrétně vážné poranění mozku, zlomeniny lebečních kostí, obratlů a poškození plic, uvádí Jockey Club ve dnes zveřejněné zprávě.

Tamara Křídlová je stále v umělém spánku a teprve ji čekají náročné operační zákroky. Obracíme se proto na všechny s prosbou o pomoc; vybrané finanční prostředky jí budou poskytnuty na léčbu a rekonvalescenci a dále na pomoc, kterou je nyní nutné zajistit pro zajištění nakládání s její stájí.

Příspěvky zasílejte na transparentní účet Nadačního fondu Jockey Clubu ČR – číslo tohoto účtu je: 123-2242620287/0100, do zprávy připojte heslo TAMARA.

Dále je akutně nutné zaopatřit šestnáct koní stáje Aliance Jičín, pokud by někdo chtěl a mohl pomoci materiálně, nechť kontaktuje pana Daniela Habicha – tel. 605 729 241.

Sdělujeme Vám také, že podle Zákona o dani z příjmů mohou být všechny dary nad 1 000 Kč na základě potvrzení uplatněny ve Vašem daňovém přiznání u všech typů osob, tedy soukromých, fyzických i právnických. Nadační fond Jockey Clubu České republiky Vám takové potvrzení rád vystaví na základě písemného vyzvání na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

zdroj: Tisková zpráva Jockey Clubu ČR    Valid XHTML and CSS ©2013 Fitmin | code hofmanovi.net